Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa w Borszewicach – Msze święte

Lokalizacja oraz dane kontaktowe:

Kościół: Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa

Parafia: Parafia Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa w Borszewicach

Lokalizacja: Kościół Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa zlokalizowany jest pod adresem 98-100 Borszewice 47 (pow.łaski)

Telefon kontaktowy: +48 43 675-12-21

Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa aktualne msze święte w tygodniu na rok 2022

Sprawdź aktualne godziny mszy świętych od poniedziałku do piątku

• 17:00 (zimą 16:00)

Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa aktualne msze święte w niedziele i święta w roku 2022:

Sprawdź aktualne godziny mszy świętych w Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa w niedziele i święta

• 7:30
  • 9:00
  • 11:30
  • Lokalizacja Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Świętego Mikołaja Biskupa na mapie:

Sprawdź jak dojechać do tego kościoła oraz parafii: https://www.google.pl/maps/search/98-100 Borszewice 47 (pow.łaski)