Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim – Msze święte

Lokalizacja oraz dane kontaktowe:

Kościół: Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Parafia: Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Kościół Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski zlokalizowany jest pod adresem ul. Żeromskiego 22, 66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon kontaktowy: +48 95-722-84-61

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski aktualne msze święte w tygodniu na rok 2022

Sprawdź aktualne godziny mszy świętych od poniedziałku do piątku

• 7:00
  • 9:00

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski aktualne msze święte w niedziele i święta w roku 2022:

Sprawdź aktualne godziny mszy świętych w Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w niedziele i święta

• 7:30
  • 9:30
  • 11:00
  • 12:30

Lokalizacja Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski na mapie:

Sprawdź jak dojechać do tego kościoła oraz parafii: https://www.google.pl/maps/search/ul. Żeromskiego 22, 66-400 Gorzów Wlkp.